Halloween Punk Rock Show- De Łindows
19:00 -

De Łindows
Zespół De Łindows powstał w Katowicach w 2004r. Mają za sobą koncerty w Polsce, Czechach i na Słowacji. Występowali m.in. na takich festiwalach jak:
Przystanek Woodstock/Pol'and'Rock Festival (zagrali tam trzykrotnie), B-Festival, Jarocin, Punk Island (SK),Underground Fest (SK), Keltska Noc (CZ), Hajnówka Rock Festival,
Punk Fest i Czad Festiwal .
W 2018r. wystąpili podczas "Pomarańczowej Trasy" zespołu Kult. W 2019r. wystąpi na tej trasie ponownie.
Najnowsza płyta pt: "Nie wszystko złoto..." to szósty krążek w ich dorobku. Premierowy longplay to energetyczne gitarowe granie, przebojowe kompozycje i konkretne teksty dotyczące otaczającej nas rzeczywistości. Utwory takie jak "Pragnienie wolności", "Kler" czy "Kraj na pół" na pewno nie pozostawią Was obojętnym. Za to "Nie mogę obiecać", "Mamy czas?" ,"Ostatni klient" dają chwilę wytchnienia i dotyczą tematów bardziej przyziemnych. Posłuchajcie sami - niewątpliwe jest to najlepszy materiał jaki powstał pod szyldem De Łindows. Singlem promującym album jest "Mam dokąd iść". Powstał do niego teledysk zrobiony przez ekipę z Rock-it.tv na tegorocznym festiwalu.

Pol'and'Rock Festival. Klip został nakręcony z udziałem osób uczestniczących w festiwalu i zawiera także fragmenty koncertu.
Na dotychczasowych wydawnictwach gościnnie wystąpili m.in. Jacek Stęszewski (Koniec Świata), Smalec (GaGa/Zielone Żabki), Ania Świstak (Eye for an Eye/L.A.S.T), oraz czeski zespół Kohout Plasi Smrt. Tym razem jako gość pojawia się Karola z hardcore-punkowej formacji World Histery X. Najnowsza płyta zawiera 13 premierowych utworów i na pewno nie jest to pechowa liczba.
Tramwaje- https://www.youtube.com/watch?v=oVdVqNxfT7o
Trzymaj mnie za rękę - https://www.youtube.com/watch?v=G14VmGa78og
Nie wszystko złoto - https://www.youtube.com/watch?v=deW3VFU3oY0&t=78s
www.delindows.band.pl

www.facebook.com/delindows

 

Export

Share our event

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest

Share This